ТОП турнири
Покажи повече
СFK Рига (жени)

СFK Рига (жени)

Латвия
Латвия

СFK Рига (жени) Най-нови резултати

СFK Рига (жени) Таблица

# Отбор ГП П Р З Г ГР Т
1 6 5 1 0 20:3 17 16
2 6 5 1 0 18:5 13 16
3 6 4 2 0 20:3 17 14
4 6 4 1 1 14:13 1 13
5 6 4 0 2 11:6 5 12
6 6 4 0 2 7:9 -2 12
7 6 3 2 1 13:7 6 11
8 6 3 1 2 13:8 5 10
9 6 3 0 3 13:10 3 9
10 6 2 2 2 6:9 -3 8
11 6 2 1 3 13:9 4 7
12 6 1 3 2 5:10 -5 6
13 6 1 1 4 4:9 -5 4
14 6 1 1 4 9:19 -10 4
15 6 0 3 3 4:10 -6 3
16 6 0 2 4 4:11 -7 2
17 6 0 2 4 4:12 -8 2
18 6 0 1 5 3:28 -25 1
  • Playoffs
  • Qualification Playoffs

Относно

Всичко, което трябва да знаете за FC СFK Рига (жени). статистика, резултати и повече в footboom1.com. Когато става въпрос за намаляване на FC СFK Рига (жени), не търсете повече от footboom1.com. Независимо дали следите последните резултати от мачове, клюки за трансфери или изчерпателна статистика за сезона, това е вашето обслужване на едно гише. Нека се потопим в подробностите.

Общ преглед на FC СFK Рига (жени)

Статистика на играта. победи, равенства и поражения

А сега към второстепенните статистики. Ето кратък преглед на това как се справя FC СFK Рига (жени) през този сезон.

Общо съвпадения: 5. Победи: 1. Загуби: 4.

Резюме на сезона за FC СFK Рига (жени)

За тези, които нямат време, ето бърза снимка на текущия сезон на FC СFK Рига (жени):

Пазете footboom1.com в отметка, за да сте в крак с всички най-нови разработки.

Най-добрите букмейкъри
gift-icon-gray 100 USD
Вземи Бонус
rate-star
4.7/5
gift-icon-gray for $19.99
Вземи Бонус
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray for $15.99
Вземи Бонус
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray for $2.99
Вземи Бонус
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray for $2.99
Вземи Бонус
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray 100%
Вземи Бонус
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray 100%
Вземи Бонус
rate-star
4.0/5
СFK Рига (жени)
информация за отбора
  • Пълно име:
    СFK Рига (жени)
  • Съкращение:
    RFS